ETAPY BUDOWY Z MURAGO Poznaj formułę, dzięki której spełniamy marzenia naszych klientów. Krok po kroku od pierwszej konsultacji aż do odbioru kluczy! Zaczynamy

Slide
Na tym etapie, kluczowym czynnikiem jest umiejętność przewidywania. Wspierając Państwa w wyborze dotyczącym lokalizacji inwestycji, przeprowadzamy szczegółową analizę ryzyka, związanego z szeregiem elementów, które mogą przyczynić się w przyszłości do obniżenia Państwa zadowolenia z zasiedlenia danego lokum.
Jest to tym bardziej istotne, ponieważ dalsza rozbudowa aglomeracji na danym terenie jest nieodwracalna, dlatego warto odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w stosowne dane na temat planów zarządcy sąsiadujących gruntów.
II Drugim etapem jest dostosowanie projektu do Państwa wizji i potrzeb. W tej kwestii na bieżąco wymieniamy uwagi z naszym Zleceniodawcą oraz szukamy innowacyjnych rozwiązań, które nierzadko przyczyniają się do wzbogacenia pierwotnego zarysu o nieznane Klientowi dotąd rozwiązania. Przy każdej inwestycji nasz zespół wykazuje się ponadprzeciętną kreatywnością, co zawsze spotykało się z Państwa zainteresowaniem oraz, co miło na przyznać, dużym uznaniem. Podczas projektowania wymarzonej przestrzeni oraz lokalizacji obiektu, również ważne jest prognozowanie rozwoju gospodarki przestrzennej na najbliższe lata. Naszą rolą jest właśnie taka kompleksowa analiza uwarunkowań, które w pełni i długoterminowo sprostają Państwa oczekiwaniom.
I Do naszych zadań należy: - sporządzanie map geodezyjnych - występowanie o wypis z
Miejscowego Planu Zagospodarowania  Przestrzennego lub o warunki zabudowy (w przypadku gdy Gmina nie posiada  Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego)
- informacja odnośnie możliwości dalszej zabudowy terenu - sporządzanie operatów wodno- prawnych
 
- przygotowywanie projektów przyłączy gazu, wodociągów, kanalizacji i prądu. - dopełnianie formalności związanych z odcieleśnianiem działek

III REALIZACJA Korzystamy z usług sprawdzonych podwykonawców, którzy mają za zadanie zrealizować projekt umowy dla naszego Klienta, w taki sposób, jakby budowali dla siebie. Nasza ekipa jeszcze nigdy nie zawiodła nas, ani naszych Zleceniodawców. Wykorzystujemy materiały budowlane najwyższej jakości, a dzięki wypracowanym przez lata upustom u producentów, możemy zaproponować Państwu najkorzystniejsze ceny na rynku. Przy realizacji, sprawujemy kontrolę nad: - pracami ekipy budowlanej - Bieżącymi czynnikami, które mogą wpłynąć na dalsze działania np. niezależne od poczynionych planów rozmieszczenia światła słonecznego w pomieszczeniach. Wówczas działamy od razu, dopasowując Państwa wizję do całej strefy naświetlenia. - ulokowaniem wykończeń np. w przestrzeni ogrodowej. 10 Lat doświadczenia 3 ekipy budowlane 30+ wybudowanych realizacji 24/7 wsparcie Potrzebujesz więcej informacji? Nie wahaj się z nami skontaktować. Napisz do nas Posiadamy
realizacja7_1

Dom TRICOLOR

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros.

Call Now ButtonZadzwoń