O FIRMIE

  • Wykończenia Pod Klucz
  • Kompleksowa Budowa Domów
  • Pośrednictwo inwestycyjne

Jesteśmy zgranym zespołem wizjonerów i entuzjastów, którzy działają w rodzinnej firmie z pełnym zaangażowaniem w swoją pracę, którą uwielbiamy! Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, dzięki czemu wsparcie merytoryczne oraz praktyczne Państwa projektów, jest profesjonalne na każdym etapie jego realizacji.

Stale doszkalamy swoje umiejętności oraz podnosimy kompetencje, tak aby być na bieżąco z innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi i budowlanymi, jak również aby najbardziej efektywnie wykorzystywać zdobyte przez wiele lat doświadczenie. Dzięki temu i Państwo i my, mamy gwarancję, że projekt trafił w możliwie najlepsze ręce.

POZNAJ LUDZI KTÓRZY TWORZĄ “MURAGO”

Wasze wspaniałe domy powstają dzięki tym ludziom.

Inż. Sylwia Karpińska Właściciel Firmy Jest absolwentką wydziału Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Budownictwa Politechniki Warszawskiej; specjalność Inżynieria Wodna. Sylwia to profesjonalistka z bogatym doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w dużych firmach, będących liderami na rynku budowanym. W naszej firmie odpowiada za sprawną organizację, opracowywanie specjalistycznej dokumentacji, kontrolę jakości wykonywanych przez nas zadań i pracy podwykonawców oraz terminowość realizacji. Prywatnie jest mamą 2-letniej córeczki. Ada Wrońska Projektant wnętrz 1/2 polsko-meksykańskiego studia projektowego PLURAL, realizującego projekty na obu półkulach z jednakowym sukcesem. Na rynku wnętrzarskim od 6 lat, pasjonatka nowych trendów i nietuzinkowych rozwiązań, zawsze dążąca do tego, aby w projektowanych przez nią wnętrzu widać było charakter właściciela. Inż. mgr Karolina Konstanty Wsparcie techniczne Wspiera zespół swoimi innowacyjnymi pomysłami, ale przede wszystkim nadzoruje kwestie transportu oraz detale związane z wykończeniem inwestycji. Kontroluje prawidłowość wykonanych prac oraz weryfikuje jakość materiałów. Sylwester Szczęsny Dyrektor Zarządzający Inicjator naszego rodzinnego przedsiębiorstwa; Tata. Posiada wieloletnie doświadczenie w energetyce, wobec czego możemy zawsze liczyć na jego pomoc w tej materii. Jest prawdziwym fachowcem w swojej pracy. Jest przy tym bardzo lubiany przez naszych Klientów, którzy chętnie korzystają z jego doradztwa nawet po zakończeniu realizacji inwestycji.

PARTNERZY

Ludzie, firmy z którymi mamy przyjemność współpracować.

Skontaktuj się z nami.

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zmień captcha txt
Call Now ButtonZadzwoń