Example Three MURAGO FIRMA BUDOWLANA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM BUDUJEMY WASZE MARZENIA

O FIRMIE

Jesteśmy zgranym zespołem wizjonerów i entuzjastów, którzy działają w rodzinnej firmie z pełnym zaangażowaniem w swoją pracę, którą uwielbiamy! Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie, dzięki czemu wsparcie merytoryczne oraz praktyczne Państwa projektów, jest profesjonalne na każdym etapie jego realizacji.

Stale doszkalamy swoje umiejętności oraz podnosimy kompetencje, tak aby być na bieżąco z innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi i budowlanymi, jak również aby najbardziej efektywnie wykorzystywać zdobyte przez wiele lat doświadczenie. Dzięki temu i Państwo i my, mamy gwarancję, że projekt trafił w możliwie najlepsze ręce.

POZNAJ LUDZI KTÓRZY TWORZĄ „MURAGO”

Wasze wspaniałe domy powstają dzięki tym ludziom.

Inż. Sylwia Karpińska Właściciel Firmy Jest absolwentką wydziału Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Budownictwa Politechniki Warszawskiej; specjalność Inżynieria Wodna. Sylwia to profesjonalistka z bogatym doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w dużych firmach, będących liderami na rynku budowanym. W naszej firmie odpowiada za sprawną organizację, opracowywanie specjalistycznej dokumentacji, kontrolę jakości wykonywanych przez nas zadań i pracy podwykonawców oraz terminowość realizacji. Prywatnie jest mamą 2-letniej córeczki. Małgorzata Kamińska Projektant wnętrz A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. Inż. mgr Karolina Konstanty Wsparcie techniczne Wspiera zespół swoimi innowacyjnymi pomysłami, ale przede wszystkim nadzoruje kwestie transportu oraz detale związane z wykończeniem inwestycji. Kontroluje prawidłowość wykonanych prac oraz weryfikuje jakość materiałów. Sylwester Szczęsny Dyrektor Zarządzający Inicjator naszego rodzinnego przedsiębiorstwa; Tata. Posiada wieloletnie doświadczenie w energetyce, wobec czego możemy zawsze liczyć na jego pomoc w tej materii. Jest prawdziwym fachowcem w swojej pracy. Jest przy tym bardzo lubiany przez naszych Klientów, którzy chętnie korzystają z jego doradztwa nawet po zakończeniu realizacji inwestycji.

PARTNERZY

Ludzie, firmy z którymi mamy przyjemność współpracować.

Skontaktuj się z nami.

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Zmień captcha txt
Call Now ButtonZadzwoń